KONST / Litografier / Cromolitografi 9963201
nr 996 3201
Cromolitografi
Marcello Cassinari Vettor, Hästar, signerad, motivet: 10x14
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 23 november 2015
kl 18:43:41
17/11 16:08:42